Schładzarka do mleka Cool Control Basis - 0,6 l

Dodaj recenzję:
  • Producent: Jura
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 405,69 zł 499,00 zł
Cool Control Basis jest atrakcyjny nie tylko ze względów funkcjonalnych, ale jego typowy design stworzony przez JURA nadaje ekspresom dodatkowy efekt wizualny.

Dobre chłodzenie gwarancją idealnego wykończenia

Kremowa, perfekcyjnie puszysta pianka mleczna powstanie tylko pod warunkiem, że mleko przed procesem spieniania bedzie świeże i będzie miało odpowiednią temperaturę - 4°C.

Chłodziarki Cool Control potrafią schłodzić mleko nawet do 25° poniżej temperatury otoczenia. Po schłodzeniu do temperatury 4°C inteligentne urządzenie zatrzymuje chłodzenie na optymalnym poziomie dzięki czemu przeciwdziała przypadkowemu zamarznięciu mleka. Chłodziarki Cool Control oszczędzają energię elektryczną poprzez zastosowania automatycznego wyłącznika poboru prądu, który dezaktywuje urządzenie w momencie wyjęcia zbiornika na mleko ze stali nierdzewnej.

Wysokiej jakości zbiornik, wykonany ze stali nierdzewnej, o pojemności ponad jednego litra można łatwo wyjąć, ponownie napełnić, wyczyścić lub przechować w lodówce w razie konieczności. Pojemnik ze stali nierdzewnej może być myty w zmywarce.Stal nierdzewna - chirurgiczna czystość
COOLER wykonany jest z nierdzewej stali szlachetnej. Można go myć w zmywarce.
Cool Control Basis można łatwo ponownie napełnić, wyczyścić lub przechowywać w lodówce w razie potrzeby.
Do ostatniej kropli
Dzięki konstrukcyjnemu przechyleniu pojemnika, mleko jest praktycznie wysysane do ostatniej kropli.
Idealnie schłodzone mleko
Schładzarka utrzymuje optymalną temperaturę mleka na poziomie 4°C, nawet gdy temperatura otoczenia osiąga 34°C.
Urządzenie automatycznie reguluje temperaturę wewnątrz, co gwarantuje maksymalną świeżość mleka przez długi czas (nie pozwalając na uciążliwe gromadzenie się lodu).
 

DANE TECHNICZNE

Pojemność 0,6 l
Napięcie 100-240 V, 50-60 Hz
Pobór mocy 25 W
Długość kabla 1,8 m
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 14,4 cm cm x 15,6 cm x 23 cm